קבוצת הורוביץ היא חברת יזמות נדל"ן. הקבוצה מתמחה בהשקעות בנדל"ן ויזמות בנדל"ן. בקבוצת הורביץ מתחייבים לאיכות הפרוייקטים ושירות אמין לאורך כל הדרך. הניסיון העשיר של הצוות בתחום הנדל"ן מוביל את חברתנו פעם אחר פעם להצלחת הפרוייקטים.

בקבוצת הורוביץ מתמחים בניהול ויזמות של פרוייקטים שונים בתחום הנדל"ן. קבוצות הרכישה שלנו הוקמו על מנת לתת מקום לפרוייקטים יוקרתיים ואיכותיים בתחום הנדל"ן בארץ במחירים אטקרטיביים. רכישות ופרוייקטים בתחום הנדל"ן המתקיימות דרך קבוצת רכישה מקנות הטבות רבות ומקלות על התנהלות הבירוקרטיה של הפרוייקטים. קבוצת הרכישה דואגת לכל הנהלים מול הרשויות ולהתנהלות המשפטית המתלווה לפרוייקטים בתחום הנדל"ן.

צוות מקצועי

אנחנו בקבוצת הורוביץ מעסיקים צוות מקצועי ומיומן בעל הכשרה מתאימה בתחום הנדל"ן. הצוות שלנו כולל אדריכלים מובילים, עורכי דין מהשורה הראשונה ועוד. הצוות שלנו בקבוצת הורוביץ מבטיח הצלחה מלאה בכל פרוייקט יזמות או השקעה בנדל"ן. תוכלו להתייעץ עם חברי הצוות שלנו ולקבל מענה לכל שאלה.

וותק וניסיון

אחד מהקריטריונים שהופכים אותנו, קבוצת הורוביץ, לחברת יזמות נדל"ן והשקעות נדל"ן מהמובילות בשוק הישראלי הוא הוותק והניסיון שצברנו במהלך השנים. את הצוות המקצועי שלנו בקבוצת הורוביץ מרכיבים אנשים מיומנים בעלי וידע מקצועי וניסיון מהשטח. במהלך השנים חברי הצוות שלנו צברו ניסיון רב ורקורד עשיר של הצלחות במגוון פרוייקטים של יזמות והשקעות בנדל"ן.

אמינות

פקטור חשוב בבחירת קבוצת הורוביץ לפרוייקט נדל"ן חדש עבורכם הוא רמת האמינות והשקיפות שלנו אל מול הלקוחות והמשקיעים. אנו מקפידים על רמת אמינות גבוהה, משתפים אתכם במידע הרלוונטי לכם ובהחלטות החשובות. איתנו תוכלו להיות בטוחים לכל אורך הפרוייקט ולדעת כי אנו צועדים יחד להצלחה של פרוייקט איכות יוקרתי.

לפרטים נוספים על פרוייקטים חדשים של קבוצת הורוביץ או להתייעצות אישית עם חברי הצוות שלנו התקשרו כבר עכשיו למספר המופיע באתר.