קבוצת הורוביץ דור שלישי בענף הנדל"ן מתמחה בייזום, תכנון, פיתוח והקמה של פרויקטים למגורים ולהשקעה, במיקומים המבוקשים ביותר.

בין הפרויקטים המצוינים שהחברה הובילה וביצעה ניתן למצוא בנייני בוטיק ייחודיים, לצד מגדלי דירות מפוארים. קבוצת הורוביץ נחשבת לאחת מחברות הנדל“ן הבולטות בשוק המקומי, בזכות צוות מיומן, מנוסה ואמין המלווה את הלקוח לכל אורך הדרך. השילוב של חזון יזמי עם מחויבות למצוינות בלתי מתפשרת בתכנון וביצוע, מתבטאים בכל הפרויקטים הייחודים של החברה המתאפיינים במחירים אטרקטיביים מבלי לוותר על הסטנדרטים הגבוהים.

אמינות

קבוצת הורוביץ הינה חברה דינמית, תחרותית ואמינה בענף. בראש הקבוצה עומדת הגברת חני הורוביץ שהקימה בשנים האחרונות למעלה מאלף יחידות דיור באזורי הביקוש בישראל. החברה מלווה ע“י מיטב המומחים בתחומים מגוונים, החל מתחום הליווי הבנקאי, דרך תחום המשפטי ועד לתחומי התכנון והביצוע.

חדשנות ותעוזה

מהווים את יתרונה היחסי של הקבוצה. קבוצת הורוביץ נמצאת בתנופה של הקמת פרויקטים חדשים, תוך שיתוף פעולה עם אדריכלים מובילים, בנקים, חברות קבלניות ומשקיעים מכול העולם.

לאורך כל הדרך

כקבוצה מרכזית ובעלת מוניטין בשוק הנדל"ן בישראל, מיישמת קבוצת הורוביץ שיטות ניהול מתקדמות בכל תחומי פעילותה: איתור קרקעות אטרקטביות לבנייה, ניהול מו"מ עם בעלי הקרקעות ומוסדות פיננסים, התקשרויות מול מתכננים וספקים וליווי הפרויקטים במסלול יציב ובטוח עד השלמתם.

איכות ורווח

הפרויקטים שמבצעת קבוצת הורוביץ מהווים אפיק השקעה רווחי ואיכותי ומאופיינים בהקפדה גם על הפרטים הקטנים, ולא רק, סטנדרט ורמת גימור גבוה הן חלק בלתי נפרד מהקבוצה.

רקורד של הצלחה

קבוצת הורוביץ הוקמה ומנוהלת על ידי חני הורוביץ, יזמית ובעלת ניסיון רב בתחום הנדל“ן ורקורד עשיר של הצלחות בייזום, שיווק וניהול פרויקטים נדל“ניים של אלפי יחידות דיור ברחבי הארץ.