מצוקת הדיור בישראל החלה להתגבר בשנים האחרונות, ללא כל אופק של ירידה במחירם של דירות חדשות למכירה או אפילו של דירות יד שניה וזאת על אף ההבטחות הפוליטיות והביקורת מכל עבר על המחירים הגבוהים.

אחת הדרכים האפשריות להתמודד עם עליית מחירי הדירות היא למצוא פתרונות מחוץ לקופסא שיאפשרו לכם הוזלת עלות הדירה במאות אלפי שקלים לעומת דירות אחרות. השיטה למציאת דירות למכירה חדשות הזולות מהממוצע ואף יותר היא שיטת קבוצות הרכישה.

בשיטה זאת מתאגדים מספר רוכשים פוטנציאלים, תרים אחרי שטח אדמה שהוכשר לבניה ומותר לבניה, מנהלים משא ומתן על הערך הכספי של הקרקע ורוכשים אותה יחד. לכאורה, עתה כל שנותר להם הוא להביא קבלן בנייה, חברת ביצוע שתבנה עבורם את הבניין, לפי המפרט והסטנדרט שהם מעוניינים בו.

למעשה, זה לא כל כך פשוט. יזמות של קבוצות רכישה אינה פשוטה, ויש לדעת להתמודד עם אינספור גורמים, ספקים ובעיקר להיות עם הידע המקצועי והקשרים הנכונים על מנת להצליח להרים פרויקט של בניין עם עשרות דיירים.

קבוצת הורוביץ הינה חברה מקצועית ומיומנת בתחום יזמות הנדל"ן ואף אחראית לרכישת למעלה מאלף יחידות דיור במקומות מבוקשים. הקבוצה בעלת קשרים ענפים בתחום הביצוע, המשפט והתכנון. בזכות הידע, הניסיון והתעוזה שלנו אנו מגיעים להישגים משמעותיים, וחברי הקבוצה זוכים ליהנות בצורה משמעותית מאיכות בנייה, מחירים זולים משמעותית וחוויית קניה ייחודית.