קבוצת רכישה היא אופציה כלכלית וחברתית טובה ובטוחה לקניית בית. באמצעות קבוצת רכישה, אתם יכולים לחסוך כסף רב מעלות הדירה ובנוסף לבחור את השכנים הקרובים אליכם. אומנם קבוצת רכישה מזמנת לכם סיכוי טוב לרכוש בית במחיר נמוך מהמקובל, אך לפני שנכנסים לקבוצה כזאת כדאי להכיר את כל התמונה.

home-589068_640

טיפים לפני שנכנסים לקבוצת רכישה :

  1. כדאי לבדוק מי הבנק המלווה של הפרויקט. חשוב מאוד שיהיה ליווי בנקאי לפרויקט בכדי להגן על כספי הרוכשים.
  2. יש לבדוק שיזם הקבוצה, הינו אמין ובעל ניסיון בתחום. חשוב לבחור יזם שאכלס כבר פרויקטים של קבוצות רכישה. ישנה משמעות רבה לבחור ביזם שמלווה את הפרויקט עד למסירת הדירות בפועל ולא מתנתק מהרוכשים לאחר העברת הבעלות בקרקע.
  3. יש לוודא שקבוצת הרכישה עובדת עם חברת פיקוח אשר מלווה את הרוכשים אל מול בעלי המקצוע והרשויות (דואגים לקבלת היתרי בנייה, דואגים להעברת כספים לקבלן בהתאם להתקדמות הבנייה ומפקחים על עבודת הקבלן והיועצים). חברת פיקוח חזקה שומרת על האינטרסים של הרוכשים ומוודאת שבעלי המקצוע, לרבות הקבלן, לא מחפשים "קיצורי דרך" להוזיל עלויות.
  4. יש לוודא שעורך דין מלווה את הקבוצה ומשמש כנאמן שלה, הן לצורך רישום הקרקע על שם הרוכשים והן לליווי משפטי שוטף במהלך הבנייה.
  5. בעת רכישת הקרקע, רצוי לוודא שאתם לא קונים "חתול בשק" והקרקע אכן מאושרת לבנייה, לא מעוקלת או אסורה לבנייה מסיבות שונות.
  6. באופן כללי, לפני שנכנסים לקבוצת רכישה, צריך לזכור שהאחריות היא עליכם. בכל שלב מתהליך קניית הקרקע ועד קבלת המפתח עליכם להיות עם יד על הדופק ולוודא שהכול מתנהל כשורה.

העצה החשובה ביותר שלנו היא: אל תקחו סיכונים מיותרים. לגבש קבוצת רכישה זה עניין של מקצוענות. הצטרפו רק לקבוצות שגובשו ומנוהלות על ידי גופים אמינים, מקצועיים ובעלי ניסיון. קבוצת הורוביץ להשקעות נדל"ן, היא קבוצה איכותית ואמינה המנוהלת ע"י חני הורוביץ. קבוצת הורוביץ יזמות נדל"ן, בונה באמצעות קבוצות רכישה מגדלים יוקרתיים במיקומים האטרקטיביים ביותר בישראל. אם אתם רוצים להצטרף לקבוצת רכישה בטוחה וחזקה, פנו אלינו!