הקבוצה מכרה את כל הדירות בפרויקט באם המושבות תוך ארבעה חודשים. חני הורוביץ: "המחירים התחרותיים והעיצוב האדריכלי הובילו לביקושים גבוהים במיוחד"

קבוצת הורוביץ מדווחת כי ארבעה חודשים לאחר קבלת אופציה לרכישת קרקע פרטית לבניית מגדל באם המושבות בפתח תקווה האופציה מומשה. בחודש מרץ זכתה הקבוצה באופציה לרכישת מגרש לבניית מגדל בן 18 קומות הכולל 70 יח"ד בשווי המוערך ב-45 מיליון שקל. לאחר ארבעה חודשים בלבד הקבוצה מכרה את כל הדירות בפרויקט, ותחל בקרוב בקידום היתרי הבנייה.

קבוצת הורוביץ תקים את מגדל "הורוביץ במושבה" ברחוב משה סנה באם המושבות שבפתח תקווה. המגדל תוכנן על ידי אדריכל העל אילן פיבקו, וכולל תמהיל דירות של 5 בשטח של 120 מ"ר עם מרפסות של כ-20 מ"ר ודירות 6 חדרים בשטח של 135 מ"ר, כמו גם מיני-פנטהאוזים ופנטהאוזים.

הדמיית_יום

מקבוצת הורוביץ נמסר כי "עיקר הרוכשים הם אנשי היי-טק, רואי חשבון ועורכי דין שזיהו את הפוטנציאל בשכונה האטרקטיבית. המחירים התחרותיים ביחס לאזור, השכונה האטרקטיבית והמגדל הייחודי שעוצב על ידי אילן פיבקו, הובילו לכך שהביקושים היו גבוהים מאוד. אנחנו מאמינים בשכונה הזו, ולראייה הפרויקטים חן המושבה ומגדל המושבה נחלו הצלחה גדולה, והצלחנו למסור את המגדלים תוך 36 חודשים. בעז"ה נמסור גם את הפרויקט הורוביץ במושבה תוך 36 חודש".

בימים אלו החלה הקבוצה לשווק את פרויקט שלמה 117 תל אביב. הפרויקט בן 10 קומות כולל 43 דירות ושטחי מסחר. דירות 2.5  חדרים ימכרו החל מ-1,540,000 כולל חניה תת- קרקעית.