קבוצת הורוביץ, היא חברה המתמחה בייזום, פיתוח והקמה של פרויקטים בתחום הנדל"ן, לצורך מגורים או השקעה. הקבוצה מנוהלת ע"י הגב' חני הורוביץ, דור שלישי בתחום הנדל"ן.

קבוצת הורוביץ מקימה, מפתחת ויוזמת פרויקטים יוקרתיים, בסטנדרט גבוה באזורים המבוקשים ביותר בישראל. הפרויקטים של קבוצת הורוביץ מצטיינים באיכות ללא פשרות, ובמחיר תחרותי.

קבוצת הורוביץ – חזון ומציאות

קבוצת הורוביץ להשקעות נדל"ן מאמינה במצוינות. בקבוצת הורוביץ מאמינים שעל איכות הבנייה אסור להתפשר. בין אם מדובר בדירות המיועדות למגורים, או דירות המיועדות להשקעה, בהורוביץ שואפים לתת ללקוח את הטוב ביותר במחירים אטרקטיביים.

על מנת שתוכל לעמוד ביעדי החזון שהציבה לעצמה, קבוצת הורוביץ מקפידה על ניהול בשיטות מתקדמות ותשומת לב לפרטים הקטנים, החל משלב איתור הקרקע, בדיקת הקרקע, קבלת האישורים ועד לשלב הסופי והאחרון- מסירת המפתח.

החזון של קבוצת הורוביץ מחייב לעבוד עם בעלי המקצוע הטובים ביותר בתחום. כל העובדים בקבוצת הורוביץ הם מקצוענים בתחומם ושואפים להעניק ללקוח את השירות הטוב והאמין ביותר שיוכל לקבל.

קבוצת הורוביץ, היא חברה דינאמית, תחרותית ונועזת, פורצת דרך וחדשנית בכל מה שקשור לתחום השקעות הנדל"ן ויזמות נדל"ן בארץ. בהורוביץ מלווים כל פרויקט מתחילתו ועד סופו, בלי קיצורי דרך ובלי פשרות, בכדי לבנות את בתי הדירות היוקרתיים והאיכותיים ביותר במיקומים הכי טובים בארץ.

החזון הנדל"ני של קבוצת הורוביץ מוכיח את עצמו, עד היום בנו בקבוצה אלפי דירות בבניינים היוקרתיים ביותר בישראל. הדירות שבונים בקבוצה נמכרות במהירות ע"י אנשים המעוניינים לגור בסביבה אטרקטיבית ונוחה בלי להתפשר על איכות בנייה.

אם גם אתם מעוניינים לרכוש דירה בבניין מגורים יוקרתי בסביבה איכותית. צרו קשר בהקדם עם קבוצת הורוביץ ותוכלו להצטרף לאחד הפרויקטים החדשים שבהקמה.