הקבוצה מימשה את האופציה בפרויקט "הורוביץ במושבה" לאחר שמכרה את כול הדירות תוך פחות מארבעה חודשים
הקבוצה חתמה על אופציה נוספת לבניית מגדל יוקרתי בשכונת אם המושבות הכולל 80 יח"ד

קבוצת הורוביץ מדווחת כי ארבעה חודשים לאחר קבלת אופציה לרכישת קרקע פרטית לבניית מגדל באם המושבות בפתח תקווה האופציה מומשה. כעת הקבוצה זכתה באופציה לפרויקט נוסף לחצי שנה עבור זכויות לבניית מגדל נוסף בשכונה.

בחודש מרץ זכתה הקבוצה באופציה לרכישת מגרש לבניית מגדל בן 18 קומות הכולל 70 יח"ד בשווי המוערך ב-45 מיליון שקל. לאחר ארבעה חודשים בלבד הקבוצה מכרה את כל הדירות בפרויקט, ותחל בקרוב בקידום היתרי הבנייה.

בעקבות הצלחת מכירת הפרויקט "הורוביץ במושבה" בתוך ארבעה חודשים בלבד, הזדרזו בעלי הקרקע ברחוב מבצע יפתח שבשכונה, לחתום עם קבוצת הורוביץ על אופציה לחצי שנה לבניית מגדל הכולל 80 יח"ד. מדובר באחת הקרקעות האחרונות הזמינות לבנייה למגורים באם המושבות, ונחשבת לאטרקטיבית במיוחד בשל מיקומה הפנימי והשקט. בשבוע הבא תחל הרשמה מוקדמת רק ללקוחות קבוצת הורוביץ בלבד, שהביעו התעניינות בעבר ברכישת דירה באזור, ולאחר מכן תפתח ההרשמה לציבור הרחב.

מקבוצת הורוביץ נמסר כי "עיקר הרוכשים בפרויקט 'הורוביץ במושבה' היו אנשי היי-טק, רואי חשבון ועורכי דין שזיהו את הפוטנציאל בשכונה האטרקטיבית. המחירים היו תחרותיים במיוחד, ואנו צופים כי גם בפרויקט החדש יהיו ביקושים גבוהים לאור המחירים האטרקטיביים שנציע ביחס לאזור".

זהו הפרויקט הרביעי במספר של קבוצת הורוביץ בשכונת אם המושבות בפתח תקווה. כאמור, לאחרונה חתמה הקבוצה על מימוש האופציה בפרויקט "הורוביץ במושבה", ועוד לפני כן הקבוצה מסרה שני פרויקטים שכבר מאוכלסים: "חן המושבה" ו"מגדל המושבה".