קבוצת הורוביץ הינה חברת נדל"ן מובילה ביזום, תכנון, פיתוח והקמה של מגדלי מגורים מפוארים למגורים והשקעה. החברה נחשבת לאחת מחברות הנדל"ן הבולטות בשוק המקומי ומפעילה צוות מקצועי ומיומן בעל ניסיון רב שנים.

הקבוצה, שהוקמה על ידי היזמית חני הורוביץ, מתמקדת בפיתוח קונספטים חדשניים למגורי יוקרה אשר מתבססים על סטנדרטים בינלאומיים ותפיסת מגורים חווייתית, המשלבת איכות חיים לצד סטיילינג מגורים, השואב השראה מעולמות תוכן של עיצוב עכשווי.

בראש הקבוצה עומדת היזמית חני הורוביץ בעלת ניסיון רב בתחום ובעלת רקורד עשיר של הצלחות בייזום, שיווק וניהול פרויקטים נדל"ניים. הורוביץ (38), אמא חרדית ל-7 ילדים, פעילה בענף הנדל"ן למעלה מעשור.

הורוביץ בוגרת מכללה יוקרתית למדעי הרוח בצפון אנגליה ולימודי אדריכלות פנים בשלוחה של הטכניון. בשנת 2002 הקימה מערכת שיווק וניהול פרויקטים בפלורידה, לאס וגאס ופילדלפיה. ב-2006 ייסדה הורוביץ את פסיפיק ווסט, חברה למכירת קרקעות, בניינים ודירות יוקרה למגורים, תוך שיתוף פעולה עם חברות נדל"ן וקבוצות משקיעים בארץ ובחול. ב-2008 ייסדה את חברת מגדלים בשותפות והקימה מספר פרויקטים מרשימים באזורי הביקוש של ישראל.

hani

קבוצת הורוביץ צברה עם השנים מוניטין של יוקרה, אמינות ואיכות והיא בנתה ובונה יותר מ-2,000 יחידות דיור באזור מרכז הארץ  – תל אביב, ר"ג, פתח תקווה, הרצליה והסביבה. הקבוצה מתאפיינת כחברה דינמית תחרותית ואמינה בענף. חדשנות ותעוזה מהווים את יתרונה היחסי של הקבוצה.

כקבוצה מרכזית ובעלת מוניטין בשוק הנדל"ן בישראל, מיישמת הורוביץ שיטות ניהול מתקדמות בכל תחומי פעילותה: איתור קרקעות אטרקטיביות לבנייה, ניהול משא ומתן עם בעלי הקרקעות ומוסדות פיננסים, התקשרויות מול מתכננים וספקים וליווי הפרויקטים במסלול יציב ובטוח עד השלמתם.

לדברי סמנכ"ל הפיתוח העסקי עו"ד אריאל יוסף, "קבוצת הורוביץ היא חברה דינמית שמגיבה מהר לשינויים ונמצאת תמיד בקדמת הטכנולוגיה. ניהול קשרי הלקוחות נעשה באמצעות מערכות ניהול לקוחות חכמות שמלוות את הרוכש מרגע הרישום כמתעניין דרך קבלת המפתח ועד לחברות במועדון הלקוחות של הקבוצה. אחרי עשרות פרויקטים מוצלחים במתווה של קבוצות רכישה, הקבוצה מרחיבה בימים אלו את פעילותה גם לתחום היזמות".

ffff1

קבוצת הורוביץ נמצאת בתנופה של הקמת פרויקטים חדשים, תוך שיתוף פעולה עם אדריכלים מובילים, בנקים, חברות קבלניות ומשקיעים מכול העולם. בין הפרויקטים הבולטים של קבוצת הורוביץ: רמה טאוור בר"ג, מארק שאגל בת"א, מגדל המושבה בפ"ת, חן המושבה באם המושבות ופיבקו נוף צהלה במשתלה.

קבוצות רכישה אחראיות כיום לכ-25% מהתחלות הבניה הפעילות בכל רחבי הארץ. "לקוחות חכמים מבינים כיום, שזוהי הדרך הנכונה, החסכונית, והיעילה ביותר לרכוש נכס הכולל תשואה ופוטנציאל השבחה משמעותי לשנים הבאות", מסביר רוני יהב, סמנכ"ל מכירות ושיווק בקבוצת הורוביץ.

לדבריו, "הרוכשים בפרויקטים של קבוצת הורוביץ יודעים מהרגע הראשון שעשו את הבחירה הנכונה. הם נהנים מידע המקצועי, מהניסיון הרב בארגון קבוצות מובילות ומפרויקטים שהוקמו ואוכלסו גם לפני הזמן שהובטח. היכולת הארגונית והביצועית של הקבוצה, ובעיקר הצוות המוביל, תמיד נמצא שם עבור הלקוחות, בכל עת ובכל שעה, ומלווה אותם מיצירת המגע הראשוני והמפגש במשרד, ועד הרבה לאחר מסירת המפתח וקבלת הנכס שרכשו. ומה באשר לרווח ולחיסכון שלהם אל מול מחירי השוק? הוא שלהם בלבד".