חודש וחצי אחרי השקת הפרויקט בתל אביב קבוצת הורוביץ מדווחת על מכירות בהיקף של 30 מיליון שקל. דירת 2.5 חדרים עם מרפסת נמכרת החל מ-1.48 מיליון שקל

קבוצת הורוביץ מדווחת כי נמכרו כבר 19 מהדירות בפרויקט "סלמה 117" בתל אביב בתוך כחודש וחצי בהיקף כספי מצטבר של 30 מיליון שקל. הקבוצה זכתה באופציה לרכישת קרקע לבניית בניין בוטיק של 10 קומות הכולל 43 יח"ד ושטחי מסחר ברחוב דרך שלמה 117 בתל אביב.

הקבוצה תקים את בניין המגורים "סלמה 117" על יסודות המועדונים 'קו מיליניום' ו'ליקוויד' המוכרים משנות ה-80 וקולנוע זהר משנות ה-50 וה-60. התמהיל בפרויקט כולל דירות 2.5 חדרים בשטח ממוצע של כ-55 מ"ר עם מרפסת, מחסן צמוד וחניה. דירות נוספות שיימכרו בבניין יהיו בגדלים 3, 4 ו-5 חדרים עם מרפסות ענקיות. להערכת קבוצת הורוביץ, ניתן לקבל היתר בנייה בתוך כשנה, והאכלוס צפוי בעוד כ-3 שנים.

המחיר ההתחלתי לדירת 2.5 חדרים בפרויקט כולל מרפסת עומד על 1.48 מיליון שקל. הבניין נמצא במרחק של כ-500 מ"ר משכונת פלורנטין ובמרחק הליכה של כ-10 דקות מרחוב רוטשילד. הבניינים באזור נמוכים ולכן מהקומות הגבוהות יהיה נוף מרשים לים.

הבניין יכלול חניות תת-קרקעיות, מחסנים ולובי מפואר. הדירות כוללות מפרט עשיר: בחירה של מספר סוגי מטבח מפוארים, פרקטים בכל חדרי השינה והכנה למיזוג אוויר מרכזי.

חני הורוביץ, בעלי קבוצת הורוביץ, מסרה כי "אני מאוד מאמינה בפרויקט 'סלמה 117'. מדובר בפרויקט מגורים שייבנה במקום מוסדות תרבות תל אביביים היסטוריים כמו קולנוע 'זהר' והמועדונים 'קו מילניום' וה'ליקוויד'. אני בהחלט מאמינה כי בעז"ה תוך חודשיים נסיים את ההרשמה, והרוכשים ייהנו מדירה חדשה במחיר הנמוך משמעותית מהממוצע באזור. אין כמעט פרויקטים חדשים בתל אביב שמציעים דירות 2 ו-3 חדרים, ואני צופה לביקושים גבוהים".