בשכונת נווה שאנן, המשנה את פניה ומושכת דיירים חדשים, צעירים ואופנתיים, בונה קבוצת הורוביץ את הבניין ברחוב עין הקורא 1 – בניין בוטיק עם שש קומות ובו 22 דירות, המותאמות במיוחד לפרופיל התוסס והמעודכן של תושבי השכונה החדשים.

נווה שאנן המתחדשת מושכת אליה משקיעים רבים בשנים האחרונות, כאשר יותר ויותר צעירים, אמנים ובעלי מקצוע מגלים את השכונה שמאפשרת להם לגור קרוב למרכז העניינים, במחירים נוחים. עיריית תל אביב המבקשת לקדם את השכונה לוקחת אף היא חלק פעיל בשיפוצה ובהפיכתה לשכונת מגורים נעימה ואטרקטיבית.

הפרויקט אידיאלי למשקיעים שרואים הזדמנויות לפני כולם – ומציע דירות 3 חדרים מעוצבות, בשטח של 50-58 מ"ר עם חניה ומרפסת  במחירים שוברי שוק!

למה להשקיע דווקא בנווה שאנן?

  • שכונה בצמיחה – על פי התוכניות, עתידות להיבנות בנווה שאנן כ-1,000 דירות חדשות בשנים הקרובות, ויותר ויותר צעירים יהפכו אותה לביתם – בין היתר, בעידוד עיריית תל אביב הצפויה להעניק מלגה של יותר מ-9,000 שקלים למי שישכרו דירה בשכונה.
  • המחיר עדיין אטרקטיבי – ההיסטוריה של השכונות הסמוכות לנווה שאנן – פלורנטין ונווה צדק – מראה שמי שידע לקנות בזמן, עשה עסקה מעולה – וראה את המחירים נוסקים בעשרות ומאות אחוזים בשנים ספורות. כבר כעת, התשואה על דירה מושכרת בנווה שאנן היא כ-5% בשנה.
  • קבוצת הרכישה מוזילה את הבנייה – הודות לכוח הקבוצתי ולניסיון הרב של קבוצת הורוביץ, המחיר נמוך יותר בהשוואה לפרויקטים אחרים באזור – עם מחיר של כ-30,000 אלף שקל למ"ר בעין הקורא 1, לעומת כ-36 אלף שקל למ"ר בפרויקטים דומים באזור.
  • מיקום בלב העניינים – עין הקורא 1 קרוב לכל מה שמעניין בתל אביב – במרחק של כמה דקות הליכה משדרות רוטשילד, קניון עזריאלי והתחנה המרכזית.
  • הכסף שלכם בידיים טובות – לקבוצת הורוביץ ותק וניסיון רב בענף הבנייה, ובשנים האחרונות בנתה החברה יותר מאלף דירות באזורים המבוקשים בישראל. החברה מצליחה להעניק למשקיעיה ערך מוסף וחיסכון ניכר בעלויות – בלי להתפשר על סטנדרטים מהגבוהים ביותר בענף.